SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Morellato Ocelový přívěsek Drops Alphabet SCZL5

Morellato Ocelový přívěsek Drops Alphabet SCZL5
0
0 hodnocení

Výrobce: Morellato

EAN: 8033288511618

Ocelový přívěsek Morellato z kolekce Drops Alphabet je vyroben z kvalitní chirurgické oceli ve stříbrném provedení. Přívěsek je osázen krystaly ve tvaru písmenka Q z obou stran.

Přívěsek je osázen čirými krystaly ve tvaru písmene Q.
Vyrobeno v lesklé povrchové úpravě.
Průměr otvoru je 2,8 mm.
K přívěsku nabízíme široký výběr náramků, řetízků, ale i hodinek z kolekce Drops Time, s kterými je možné tento šperk kombinovat.
Další výběr korálků a příslušenství naleznete v kategorii DROPS.

Kolekce šperků Morellato Drops je jedna z nejpopulárnějších kolekcí značky Morellato. Výhodou této kolekce je možnost kombinovat náramky, řetízky, přívěsky, nebo hodinky a nechat tak vzniknout jedinečný šperk přímo pro Vás.

Parametry

BarvaStříbrná
KolekceDrops
MateriálChirurgická ocel
OsazeníKrystal
Povrchová úpravaLesklý povrch
TrendyJména, písmena
Určeno proUnisex
VýrobceMorellato

Cena 415 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Morellato Ocelový přívěsek Drops Alphabet SCZL5

  • Historie ceny Morellato Ocelový přívěsek Drops Alphabet SCZL5

Zobrazit historii ceny Morellato Ocelový přívěsek Drops Alphabet SCZL5

Historie nejnižsí ceny Morellato Ocelový přívěsek Drops Alphabet SCZL5. Porovnání obchodů, které prodávají Morellato Ocelový přívěsek Drops Alphabet SCZL5.

  • Související položky
Beneto Stříbrný Přívěsek Strom Života agh96 Stříbro 925/1000Beneto Stříbrný Přívěsek Strom Života Morellato Ocelový přívěsek Drops Alphabet SCZK2Morellato Ocelový přívěsek Drops AlphaEvolution Group Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski mix barev kulatý 34225.3 sakuraEvolution Group Stříbrný přívěsek s krEvolution Group Stříbrný přívěsek s krystaly černé srdce 34161.3Evolution Group Stříbrný přívěsek s krEvolution Group Přívěsek Leknín 34072.2 krystal abEvolution Group Přívěsek Leknín 34072.Evolution Group Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski bílé srdce 34213.1Evolution Group Stříbrný přívěsek s krEvolution Group Přívěsek bižuterie se Swarovski krystaly modrá kytička 54032.3 light sapphireEvolution Group Přívěsek bižuterie se Evolution Group Stříbrný přívěsek s bílou perlou srdce 34246.1Evolution Group Stříbrný přívěsek s bíEvolution Group Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski bílá kostička 34238.1Evolution Group Stříbrný přívěsek s krEvolution Group Přívěsek bižuterie se Swarovski krystaly modrý kulatý 54018.3 turquoiseEvolution Group Přívěsek bižuterie se Evolution Group Přívěsek bižuterie se Swarovski krystaly červená kostička 54019.3Evolution Group Přívěsek bižuterie se Evolution Group Přívěsek bižuterie se Swarovski krystaly fialová kostička 54019.3Evolution Group Přívěsek bižuterie se

Načíst další