Milwaukee 4933464516 M18BLPD2-0X - M18™ bezuhlíková příklepová vrtačka
0 hodnocení
Výrobce: Milwaukee
EAN: 4058546224615
Výrobní číslo: 4933464516
Aku příklepová vrtačka Milwaukee M18 BLPD2-0X
Aku příklepová vrtačka Milwaukee M18 BLPD2-0X je vybavena nejnovější technologií bezuhlíkového motoru POWERSTATE™, který poskytuje o 40 % větší moment než jeho předchůdci, dosahující až 82 Nm. Tato vrtačka se pyšní kompaktní konstrukcí s délkou pouhých 180 mm, díky čemuž je ideální pro práci v těsných prostorách nebo při aplikacích nad hlavou, kde je vyžadováno výborné vyvážení a ovládání nářadí.
Sklíčidlo 13 mm je vyrobeno z kvalitního kovu a umožňuje rychlou výměnu nástrojů a jejich pevné upnutí, což je ideální pro náročné aplikace. Vrtačka dále nabízí optimální nastavení otáček pro efektivnější vrtání a upevňování, s možností volby mezi 0 - 550 a 0 - 1800 otáčkami za minutu.
Parametry
AKU programMilwaukee M18
Akumulátor - typLi-ion
Bezuhlíkový motorano
DistribuceCZ
Frekvence příklepu28800 min-1
Hladina akustického výkonu103 dB
Hmotnost2.1 kg
Maximální otáčky1800 ot/min.
Maximální průměr vrtání76 mm
Napětí18 V
PohonAkumulátorový
Prodloužená zárukaProdloužená záruka Milwaukee
Rozsah upínání sklíčidla13 mm