MEXEN AXS 100 koupelnový ventilátor se senzorem vlhkosti, černá W9601-100H-70 - diskuze
Výrobce: MEXEN
EAN: 5905315065568
Specifikace produktu: Průměr: 100 mm Černá barva Průtok vzduchu max: 95 m3/h Spotřeba energie max: 12W Hlučnost ve vzdálenosti 3m: 34 dB Napájení: 230 V/ 50 Hz Krytí IP: IPX4 Vybavení ventilátoru: - Zpětná klapka, která zabraňuje proudění vzduchu zpět do místnosti z ventilačního potrubí - Kuličková ložiska, díky kterým se vyznačuje dlouhou životností, vyšší účinností a možností montáže v libovolné poloze (na stěnu nebo strop) - Čidlo vlhkosti umožňuje automatické spuštění ventilátoru, když úroveň vlhkosti v místnosti překročí práh 60%-90% a pracuje, dokud úroveň vlhkosti neklesne na nastavenou hodnotu Rozměry: A - 99 mm B - 151 mm C - 102 mm D - 35 mm EAN: 5905315065568