MEXEN AXR 100 koupelnový ventilátor s časovačem, černá W9602-100T-70
Výrobce: MEXEN
EAN: 5905315065810
Specifikace produktu: Průměr: 100 mm Černá barva Průtok vzduchu max: 95 m3/h Spotřeba energie max: 12W Hlučnost ve vzdálenosti 3m: 34 dB Napájení: 230 V/ 50 Hz Krytí IP: IPX4 Vybavení ventilátoru: - Zpětná klapka, která zabraňuje proudění vzduchu zpět do místnosti z ventilačního potrubí - Kuličková ložiska, díky kterým se vyznačuje dlouhou životností, vyšší účinností a možností montáže v libovolné poloze (na stěnu nebo strop) - Časovač, který umožňuje ventilátoru pokračovat v provozu po jeho vypnutí v časovém rozsahu od 30 sekund do 30 minut v závislosti na nastavení časovače Rozměry: A - 99 mm B - 160 mm C - 89 mm D - 32 mm EAN: 5905315065810