MAYTONI Stropní svítidlo Spin 3000K 12W IP 54 O310CL-L12W3K
0 hodnocení
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776042099
Stropní Svítidlo MAYTONI Spin 3000K 12W IP 54Elegantní a moderní stropní svítidlo MAYTONI Spin přináší do vašeho interiéru harmonii a čistý design. Díky svému minimalistickému provedení a vysoké funkčnosti je ideální volbou pro různé typy prostor – od obytných místností až po komerční prostory.Klíčové vlastnosti Výška: 108 mm Průměr: 108 mm Materiál: kov / sklo Barva: bílá Světelný tok: 1050 lm Barva světla: 3000K (teplá bílá) Energetická třída: F Index podání barev Ra: 80 Úhel svícení: 155° Ochrana IP: IP54 Třída ochrany: I Hmotnost: 560 gTechnická specifikace Napětí: 220-240 V Příkon světelného zdroje: 12 W Celkový příkon: 12 W Patice: LED Počet světelných zdrojů: 1 Včetně světelného zdroje: Ano Stmívatelné: NeKolekce Spin od značky MAYTONI je synonymem pro kvalitu a styl. Toto stropní svítidlo je nejen esteticky přitažlivé, ale také vysoce praktické díky své odolnosti proti prachu a vodě, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.
Parametry
Barvabílá
Barva světlateplá bílá
CRI80
Celkový příkon max.12
Energetická třídaF
Hmotnost560
KolekceSpin
Materiálsklo
Napětí / napájení220-240V
Počet světelných zdrojů1
Prodloužená záruka5 let
Průměr108
Stupeň krytíIP54
Světelný tok celkový1050
Teplota barvy3000
Typ zdrojeLED
Třída ochranyI
Zdroj světla součástíano
ZnačkaMAYTONI
Úhel vyzařování155
Obchody, které prodávají MAYTONI Stropní svítidlo Spin 3000K 12W IP 54 O310CL-L12W3K
  • Historie ceny MAYTONI Stropní svítidlo Spin 3000K 12W IP 54 O310CL-L12W3K
Zobrazit historii ceny MAYTONI Stropní svítidlo Spin 3000K 12W IP 54 O310CL-L12W3K
Historie nejnižsí ceny MAYTONI Stropní svítidlo Spin 3000K 12W IP 54 O310CL-L12W3K. Porovnání obchodů, které prodávají MAYTONI Stropní svítidlo Spin 3000K 12W IP 54 O310CL-L12W3K.