MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED 12W 50d C053CL-L12W3K-W-B
0 hodnocení
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776067665
Stropní svítidlo MAYTONI FOCUS LED 12W 50dElegantní a moderní stropní svítidlo MAYTONI FOCUS LED 12W 50d je ideální volbou pro ty, kteří hledají funkční a stylové osvětlení do svého interiéru. Toto svítidlo je navrženo tak, aby splnilo veškeré požadavky na kvalitu a design.Technické parametry Výška: 158 mm Průměr: 52 mm Hmotnost: 300 g Materiál: Hliník Barva: ČernáSvětelné vlastnosti Úhel svícení: 50° Světelný tok: 950 lm Barva světla: 3000 K (teplá bílá) Index podání barev Ra: 90Energetické vlastnosti Příkon světelného zdroje: 12 W Celkový příkon: 12 W Energetická třída: F Napětí: 220-240 VDalší informace Třída ochrany: II Ochrana IP: IP20 Stmívatelné: Ne Patice: LED Montážní rozměr: 53 mm Zápustná hloubka: 30 mm Včetně světelného zdroje: AnoSvítidlo z kolekce FOCUS LED od značky MAYTONI představuje dokonalou harmonii mezi moderním designem a vysokou funkčností. Je ideální pro použití v různých prostorách, kde potřebujete kvalitní a spolehlivé osvětlení.
Parametry
Barvačerná
Barva světlateplá bílá
CRI90
Celkový příkon max.12
Energetická třídaF
Hmotnost300
KolekceFocus LED
Materiálhliník
Montážní hloubka30
Montážní otvor53
Napětí / napájení220-240V
Počet světelných zdrojů1
Prodloužená záruka5 let
Průměr52
Stupeň krytíIP20
Stylmoderní
Světelný tok celkový950
Teplota barvy3000
Tvar / motivválec
Typ zdrojeLED
Třída ochranyII
Výška158
Zdroj světla součástíano
ZnačkaMAYTONI
Úhel vyzařování50
Obchody, které prodávají MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED 12W 50d C053CL-L12W3K-W-B
  • Historie ceny MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED 12W 50d C053CL-L12W3K-W-B
Zobrazit historii ceny MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED 12W 50d C053CL-L12W3K-W-B
Historie nejnižsí ceny MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED 12W 50d C053CL-L12W3K-W-B. Porovnání obchodů, které prodávají MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED 12W 50d C053CL-L12W3K-W-B.