SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Maybelline Volum´ Express The Colossal Smoky Eyes řasenka pro objem odstín Black 10,7 ml

Maybelline Volum´ Express The Colossal Smoky Eyes řasenka pro objem odstín Black 10,7 ml
0
0 hodnocení

Výrobce: Maybelline

EAN: 30074576

Výrobní číslo: 3394104

Kolosální řasy jediným tahem! Maybelline Volum’ Express The Colossal Glam Black, 100% Black, Voděodolná a Smokey Eyes řasenka pro objem znásobí řasy až 9x. Okamžitý výsledek zajišťuje speciální složení obohacené o kolagen, které řasy napumpuje a dodá jim objem. Výjimečný megakartáček řasy natočí, pozvedne a precizně obalí.
1. Maybelline Volum’ Express The Colossal Glam Black řasenka pro objem neslepuje a nevytváří žmolky. Je oftalmologicky testovaná a vhodná i pro nositelky kontaktních čoček.
2. Maybelline Volum’ Express The Colossal Smoky Eyes řasenka pro objem vytvoří dokonalé kouřové líčení! Revoluční složení je obohacené o kolagen, který řasy pozvedne a dodá jim maximální objem. Unikátní pigmenty navozují efekt tužky na oči a řasám propůjčují matný vzhled. Řasenka je tak nutností pro každé kouřové líčení. Precizní kartáček oddělí řasy od sebe a dodá barvu rovnoměrně tam, kde je potřeba. Výsledkem je elegantní a dramatický pohled.
Maybelline Volum’ Express The Colossal Smoky Eyes řasenka pro objem neslepuje řasy a nevytváří žmolky. Snadno se nanáší.
3. Maybelline Volum’ Express The Colossal 100% Black řasenka důkladně zvýrazní a zahustí řasy již v první vrstvě! Speciální kartáček dodá řasám objem a perfektně je natočí. Extra pigmentované složení zajišťuje 100% černou intenzivní barvu, která dodá pohledu drama. Řas

Parametry

BRANDMaybelline
CATEGORYKrása a péče | Dekorativní kosmetika, lí
DOSTUPNOSTSkladem na e-shopu
PDP0
Product LabelsProduct Labels

Cena od 143 Kč - 259 Kč v 5 obchodech

Obchody, které prodávají Maybelline Volum´ Express The Colossal Smoky Eyes řasenka pro objem odstín Black 10,7 ml

  • Historie ceny Maybelline Volum´ Express The Colossal Smoky Eyes řasenka pro objem odstín Black 10,7 ml

Zobrazit historii ceny Maybelline Volum´ Express The Colossal Smoky Eyes řasenka pro objem odstín Black 10,7 ml

Historie nejnižsí ceny Maybelline Volum´ Express The Colossal Smoky Eyes řasenka pro objem odstín Black 10,7 ml. Porovnání obchodů, které prodávají Maybelline Volum´ Express The Colossal Smoky Eyes řasenka pro objem odstín Black 10,7 ml.

  • Související položky