SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

MAXXWIN ARTROMAXX TABS 120 tablet

MAXXWIN ARTROMAXX TABS 120 tablet
0
0 hodnocení

Výrobce: MAXXWIN

EAN: 8594032108619

Výrobní číslo: mw_5003

Artromaxx Tabs obsahuje moderní kombinaci látek podporujících regeneraci a obnovu kloubní tkáně. Je vhodný především pro osoby nadměrně zatěžující kloubní aparát. Obsahuje Glukosamin sulfát (proti bolesti a zánětu kloubů, šlach a stimuluje tvorbu kloubní chrupavky), Chondroitin sulfát (váže vodu a propůjčuje pružnost) a MSM (protizánětlivé a antioxidační účinky). Obsahuje moderní kombinaci látek. Obsahuje Glukosamin sulfát, který je tělu vlastní a vzniká z glukózy, Chondroitin sulfát - jedna z hlavních složek kloubních chrupavek, ,kde váže vodu a propůjčuje pružnost a MSM- Methylsulfonylmethan. A.T.R. TABS je vhodný především pro osoby nadměrně zatěžující kloubní aparát.

SLOŽENÍ:

obsahuje - Glukosamin sulfát 2KCl, MSM – Methylsulfonylmethan, Plnidlo: Mikrokrystalická celulóza, , Chondroitin sulfát, Látky protispékavé: Fosforečnan vápenatý E341, Stearát hořečnatý E470b

DÁVKOVÁNÍ:

Vezměte 2x denně 2 tablety

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy se sladidly. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Parametry

BRANDMAXXWIN
Barvavícebarevná
CATEGORYDoplňky stravy | Klouby, kosti, svaly
PDP0

Cena od 389 Kč - 392 Kč v 3 obchodech

Obchody, které prodávají MAXXWIN ARTROMAXX TABS 120 tablet

  • Historie ceny MAXXWIN ARTROMAXX TABS 120 tablet

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny MAXXWIN ARTROMAXX TABS 120 tablet. Porovnání obchodů, které prodávají MAXXWIN ARTROMAXX TABS 120 tablet.

  • Související položky