SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Maxxis Minion DHR II 27.5×2.50" Kevlar 3CG/DH/TR

Maxxis Minion DHR II 27.5×2.50
0
0 hodnocení

Výrobce: MAXXIS

EAN: 4717784042800

Plášť Maxxis Minion DHR II 27.5×2.50" Kevlar 3CG/DH/TR
Redesignovaný plášť Minion DHR II značky Maxxis si zapůjčil vzorek od legendárního modelu Minion DHF, ale rozšířil ho, aby nabízel více podpory. Vyznačuje se vysokou akcelerací, lepší kontrolou během zatáčení a skvělými brzdnými vlastnostmi.
Parametry
- Směs: 3C MaxxGrip (3CG)
- TR - Tubeless ready
- TPI: 60x2
- Určení: Trail/Enduro/Downhill
- Umístění: vzadu
- Kevlarová patka
Tubeless Ready (TR)
Pokud plánuješ jezdit bez duší a zbavit se tak přebytečných gramů i starostí s defekty, vol pláště s označením Tubeless Ready. Ty používají směs kompatibilní s těsnicím tmelem a v bočnici mají výztuhu, která posiluje odolnost proti proražení. Vyznačují se také speciální bezdušovou patkou, která lépe přilne k ráfku. Bezdušové pláště se dají použít i s duší.
3C MaxxGrip (3CG)
Měkká kombinace tří směsí pro nekompromisní grip a bezkonkurenční trakci ve sjezdech, kterou používají špičkoví závodníci ve World Cup Downhill či Enduro World Series.
 
Downhill (DH)
Od patky k patce jsou použity dvě vrstvy materiálu (60x2 TPI) a silná butylová patka, které zajišťují dodatečnou ochranu ráfku, tuhost bočnic při downhillu a ochranu proti defektu.

Cena 1 852 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Maxxis Minion DHR II 27.5×2.50" Kevlar 3CG/DH/TR

  • Související položky