Mavala Eye Make-Up Remover Gel odličovací gel na oči 50 ml
Výrobce: Mavala
EAN: 7618900945012
Výrobní číslo: PRE_54184
Odličovací gel na oči navržený speciálně na voděodolný make-up. Jemná a efektivní formule bez parfemace a bez barviv. Oblast okolo očí je nejjemnější částí obličeje. Proto je velice důležité oči důkladně odlíčit jemným a citlivým způsobem. Gel poskytuje odlíčení i péči a obsahuje zklidňující azulen.
Způsob použití: Naneste kapičku gelu na odličovací tampón a přidržte jej na pár vteřin na zavřených očích, gel rozpustí make-up. Tampón můžeme před nanesením gelu jemně navlhčit.
Způsob použití: Naneste kapičku gelu na odličovací tampón a přidržte jej na pár vteřin na zavřených očích, gel rozpustí make-up. Tampón můžeme před nanesením gelu jemně navlhčit.
Cena 400 Kč v 1 obchodě
Obchody, které prodávají Mavala Eye Make-Up Remover Gel odličovací gel na oči 50 ml
Zobrazit historii ceny Mavala Eye Make-Up Remover Gel odličovací gel na oči 50 ml
Historie nejnižsí ceny Mavala Eye Make-Up Remover Gel odličovací gel na oči 50 ml. Porovnání obchodů, které prodávají Mavala Eye Make-Up Remover Gel odličovací gel na oči 50 ml.
La Roche Posay Rekonstituční oční krém
Juvena Global Anti-Age Eye Cream oční
Sensai Paletka očních stínů (Eye Colou
Lancôme Hypnôse Eyeshadow Palette 05 K
Dermacol Matná tužka na oči (Matt Blac
Maybelline Prodlužující voděodolná řas
FacEvolution Hairplus růstové sérum pr
KISS Sada pro aplikaci umělých řas Las
Maybelline New York Tattoo Liner Ink P
Maybelline Objemová prodlužující řasen
KISS Magnetické umělé řasy s očními li
Dermacol Řasenka pro super objem s pan

























