SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

FacEvolution Hairplus růstové sérum pro řasy a obočí Growth Serum for Eyelashes and Eyebrows 4,5 ml

FacEvolution Hairplus růstové sérum pro řasy a obočí Growth Serum for Eyelashes and Eyebrows 4,5 ml
5
16 hodnocení

Výrobce: FacEvolution

EAN: 4260628651008

Výrobní číslo: 100000626108

Nechte se hýčkat unikátním kosmetickým přípravkem, který vám do čtyř týdnů zajistí viditelně delší a hustší řasy, zvýraznění barevného pigmentu řas a obočí. Sérum je zdravotně nezávadné bez jakýchkoli nežádoucích vedlejších účinků. Nabídne vám jedinečné složení v podobě unikátního mixu účinných látek, snadnou a rychlou aplikaci, radost a potěšení z přirozeně vypadajícího výsledku. Je to skvělá alternativa k umělým řasám. Váš pohled bude znovu atraktivní a finální líčení o mnoho líbivější. Sérum doporučujeme aplikovat ideálně jednou denně. Pokud ho budete používat pravidelně, pak vám jedno balení vystačí minimálně na šest měsíců. Sérum je vhodné pro ženy i pro muže.

Unikátní kombinace účinných složek
Sérum obsahuje speciální bio peptidy, které intenzivně posilují strukturu řas i obočí a zároveň snižují četnost jejich vypadávání. Vitamíny A, C a E vyživují a chrání citlivou okolní pokožku. Ženšenový výtažek prokrví řasovou folikulu, která je díky tomu lépe zásobována potřebnými živinami, jako je například panthenol a výtažky z květů a ovoce.

 
Jak sérum funguje
 

Sérum způsobí, že bio peptidy znatelně prodlouží růstovou fázi a právě díky tomu mohou řasy a obočí dorůst do svého maxima. Během tohoto procesu navíc mohou čerpat tolik důležité živiny a podpůrné látky, které

Parametry

KategoriePéče o řasy a obočí
Objem4.5 ml; 4,5 ml
SadaAno
Složení sadysérum na řasy a obočí Hairplus 2 x 4,5 m
TesterNe
Účeldárkové kazety; sety produktů
ŘadaHairplus

Cena od 1 918 Kč - 3 859 Kč v 6 obchodech

  • Historie ceny FacEvolution Hairplus růstové sérum pro řasy a obočí Growth Serum for Eyelashes and Eyebrows 4,5 ml

Zobrazit historii ceny FacEvolution Hairplus růstové sérum pro řasy a obočí Growth Serum for Eyelashes and Eyebrows 4,5 ml

Historie nejnižsí ceny FacEvolution Hairplus růstové sérum pro řasy a obočí Growth Serum for Eyelashes and Eyebrows 4,5 ml. Porovnání obchodů, které prodávají FacEvolution Hairplus růstové sérum pro řasy a obočí Growth Serum for Eyelashes and Eyebrows 4,5 ml.

  • Související položky