SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Martinec Milan: Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě

Martinec Milan: Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě
0
0 hodnocení

Výrobce: CYKLOKNIHY

EAN: 9788087193334

Výrobní číslo: 9788087193334druhá kniha Milana Martince pojednává o jeho dalších čtyřech velkých výpravách na kole, které uskutečnil v průběhu posledních čtyř let

 

volné pokračování knihy KOLMO NA MOSKVU

Asfaltové, polní a lesní cesty brázdí Milan Martinec na bicyklu od roku 1980. Všechny výlety, jak se na správného cyklotrempa sluší, má poznamenané ve svém cyklistickém deníčku. Poznámky z cest uskutečněných v letech 2003 až 2009 byly před třemi roky vydány knižně. Kniha se jmenovala KOLMO NA MOSKVU a autor v ní popisoval čtyři výpravy: za Severní polární kruh, na Balkán, do Moskvy a na Cabo da Roca.

V této nové knize přibližuje čtenářům, jak ho jeho jednostopý oř vezl v letech 2011 až 2014 při dalších čtyřech velkých cestách Evropou: do Moldavska, na Kurskou kosu, na Britské ostrovy a na Maltu. Při těchto výpravách projel Slovensko, Ukrajinu, Moldavsko, Rumunsko, Srbsko, Maďarsko, Rakousko, Německo, Belgii, Francii, Spojené království Velké Británie a Severního Irska, Nizozemsko, Polsko, Rusko – Kaliningradskou oblast, Litvu, Itálii, Korsiku, Sardinii, Sicílii a Maltu.

Ač by se mohlo zdát, že Milan Martinec je profesionální cyklocestovatel, není tomu tak. Sice k tomu svádí počet jím najetých k

Parametry

AutorMilan Martinec
ISBN978-80-87193-33-4
Jazykčeský; česky; Česky
NakladatelstvíCykloknihy
Počet stran304
Rok vydání2015
TypTyp
Vazbavázaná
jazykcs
Žánrcestopisy; Naučná

Cena od 217 Kč - 269 Kč v 5 obchodech

Obchody, které prodávají Martinec Milan: Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě

  • Historie ceny Martinec Milan: Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě

Zobrazit historii ceny Martinec Milan: Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě

Historie nejnižsí ceny Martinec Milan: Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě. Porovnání obchodů, které prodávají Martinec Milan: Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě.

  • Související položky