LONG baterie 12V 28Ah M5 LongLife 12 let (WPL28-12TN) - diskuze
Výrobce: AVACOM
EAN: 8591849085119
Rozměry: 166 x 126 x 176mmParametry: Konektory: M5 Napětí: 12V Kapacita: 28Ah Rozměry (d x š x v): 166 x 126 x 176mm Rozměrové tolerance: 166(+2-1) x 125,5(+2-1) x 176(+2-1)mm Hmotnost: 9,18kg Elektrolyt: AGM Typ akumulátoru: Standard, LongLife Dodávané příslušenství: šrouby, podložky Životnost: 10-12 let (dle normy Eurobat nebo v pohotovostním režimu "Standby") VRLA - Ventilem řízený olověný akumulátor z anglického Valve Regulated Lead Acid je typ bezúdržbového akumulátoru, který lze provozovat v libovolné poloze, protože elektrolyt není v tekutém stavu. Hlavní vlastnosti akumulátoru jsou spolehlivost, dlouhá provozní životnost, otřesuvzdornost a vysoká kvalita zpracování. AGM - Akumulátor s elektrolytem nasáknutým do netkané textilie ze skelného vlákna (Absorbed Glass Mat) Standard, LongLife - Akumulátor s prodlouženou životností, kde je očekávaný dlouhodobý pohotovostní režim "Standby", případně delší servisní interval. Díky této technologii, vyžadované v některých záložních zdrojích UPS, telekomunikační a zdravotnické technice i všude tam, kde je kladen důraz na vysokou spolehlivost, je uložená energie ihned k dispozici. Nejčastější aplikace a oblasti využití: - Záložní zdroje UPS - Elektronické zabezpečovací systémy EZS - Elektrická požární signalizace EPS - Telekomunikační systémy a vysílače - Fotovoltaické systémy - Zdravotnická technika Nahrazuje: HR12120W,
Dotazy, recenze a diskuze k LONG baterie 12V 28Ah M5 LongLife 12 let (WPL28-12TN)
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
AVACOM RBC157 - kit pro renovaci bater
Akumulátor FUKAWA FW 7.2-12 F1U (12V 7
FUKAWA akumulátor FW 12-12 (12V; 12Ah;
3mk Hardy Charger PD 2v1 33W síťová na
AKU 36V rychlonabíječka RYOBI RY36C60A
UPS baterie 12V 7,2Ah F2
Avacom A2D2 baterie LiFePO4 12,8V 100A
Akumulátor FUKAWA FW 5-12U (12V 5Ah)
Akumulátor Energy+ 18v, Li-Lon 2.0ah
EATON Náhradní baterie CSB 12V 7,2Ah
Fukawa UPS baterie 12V 9Ah F2 5let