LG monitor 34BA85QE IPS 34" QHD zakřivený /3440x1440 /21:9/300 cd/m2/5ms/HDMI/DP/USB-C/60Hz/HDR10/ OnScreen Control, 34BA85QE-B.AEU - diskuze
LG monitor 34BA85QE IPS 34
0
0 hodnocení
Výrobce: LG
EAN: 08806096207321
Výrobní číslo: 34BA85QE-B.AEU
LG 34BA85QE-B 34"W IPS LED 3440x1440 5M:1 5ms 300cd DP 2xHDMI USB-C(90W) CAM
Size (Inch) 34
Size (cm) 86.72 cm
Resolution 3440 x 1440
Panel Type IPS
Aspect Ratio 21:09
Pixel Pitch [mm] 0.2325 x 0.2325 mm
Brightness (Min.) [cd/m˛] 240 cd/m
˛Brightness (Typ.) [cd/m˛] 300 cd/m˛
Color Gamut (Min.) sRGB 90% (CIE1931)
Color Gamut (Typ.) sRGB 99% (CIE1931)
Color Depth (Number of Colors) 1.07B
Contrast Ratio (Min.) 700:01:00
Contrast Ratio (Typ.) 1000:01:00Response Time 5ms (GtG at Faster)
Refresh Rate (Max.) [Hz] 60Viewing Angle (CR=10) 178ş(R/L), 178ş(U/D)
Curvature 3800R
Features
HDR 10 YESHDR Effect YES
Color Calibrated in Factory YESFlicker safe YES
Reader Mode YESColor Weakness YES
Super Resolution+ YES
Black Stabilizer YES
Dynamic Action Sync YESUser Defined Key YES
Auto Input Switch YESPBP YES (2PBP)
Smart Energy Saving YESCamera YES
Mic YES
SW Application
LG Switch YESDual Controller YES
OnScreen Control (LG Screen Manager) YES
Connectivity
HDMI YES(2ea)HDMI Version 2
HDMI (HDCP Version) 2.2DisplayPort YES(1ea)
DP (HDCP Version) 2.2USB-C YES(1ea)
USB-C (HDCP Version) 2.2USB-C (Data Transsmission) YES
USB-C (Power Delivery) 90WUSB Upstream Port 1x USB3.2 Gen1
USB Downstream Port 4x USB 3.2 Gen1Built-in KVM YES
LAN (RJ-45) YESHeadphone out 4-pole (Sound+Mic)
Sound
Speaker 5W x 2Maxx Audio YES
Power
Type Built-in PowerAC Input 100~240V (50/60Hz)
P
Parametry
Export shoptetNe
Dotazy, recenze a diskuze k LG monitor 34BA85QE IPS 34" QHD zakřivený /3440x1440 /21:9/300 cd/m2/5ms/HDMI/DP/USB-C/60Hz/HDR10/ OnScreen Control, 34BA85QE-B.AEU