LG 32UN650P-W 32" IPS LED 3840x2160 1M:1 4ms 350cd DP HDMI repro - diskuze
Výrobce: LG
EAN: 8806084029218
31,5" UHD 4K IPS monitor (3840 × 2160) s technologií HDR
31,5" UHD 4K
IPS displej
HDR10
Flicker safe
AMD FreeSync™
Black Stabilizer
Dynamic Action Sync
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 31.5"
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.18159
Obnovovací frekvence [Hz]: 60Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Glare
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5 ms (GtG at Faster)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/ 178
Reproduktory: 5W, 2ch, Maxx Audio
Konektory:
HDMI: ANO (2ea)
HDMI (Max. Rozlišení at Hz): 3840x2160@60Hz
DisplayPort: ANO (1ea)
DP Version: 1.4
DP (Max. Rozlišení at Hz): 3840x2160@60Hz
Sluchátka výstup: ANO
Napájení: externí napájení, 100~240 V (50/60 Hz)
Spotřeba [W]: 45W
Stand By režim [W]: 0.5W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: Náklon/Výška
Barva: černá/ stříbrná/ bílá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm):
714.3 x 595.9 x 226.7 mm (Up)
714.3 x 485.9 x 226.7 mm (Down)
Hmotnost [kg]: 6.5 kg/ 8.2 kg (se stojanem)
31,5" UHD 4K
IPS displej
HDR10
Flicker safe
AMD FreeSync™
Black Stabilizer
Dynamic Action Sync
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 31.5"
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.18159
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Glare
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Konektory:
HDMI: ANO (2ea)
DisplayPort: ANO (1ea)
DP Version: 1.4
Sluchátka výstup: ANO
Spotřeba [W]: 45W
Stand By režim [W]: 0.5W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Barva: černá/ stříbrná/ bílá
714.3 x 595.9 x 226.7 mm (Up)
Parametry
| Distribuce | CZ |
Dotazy, recenze a diskuze k LG 32UN650P-W 32" IPS LED 3840x2160 1M:1 4ms 350cd DP HDMI repro
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
PHILIPS 34" LED Philips 345B1C - WQHD,