LED21 LED reflektor PATIO 30W s PIR čidlem - neutrální bílá PAD30/230K401
Výrobce: LED21
EAN: 5902693881254
LED reflektor Patio 30W - napájení AC 230V (220-240V)- zdroj světla LED SMD 2835- Senzor pohybu PIR nebo trvalé světlo- oblast detekce detektoru pohybu 180°- rozsah detekce pohybu min. max. 5 m. 10m- doba osvětlení po ukončení pohybu min. max. 10s. 10min.- nastavení prahu jasu od 5 do 2000 luxů- teplota barvy 4000 K- index podání barev Ra>80- Životnost LED 30 000 h- světelný úhel 105°- Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I- třída krytí IP 54- pracovní teplota od - 15°C až + 40°C- třída mechanické odolnosti IK06- nastavení úhlu držáku- nový napájecí konektor usnadňuje montáž, rozměry: 176x135x174x65mm- polykarbonátový difuzor - hmotnost 0,5 - 0,74 kg
Parametry
| IP krytí | IP65 |
| Instalace | nástěnné |
| Materiál svítidla | kovové |
| Napětí [V] | 230 V |
| Pohybové čidlo | ano |
| Příkon [W] | 30 W |
| Světelný tok [lm] | 2700 lm |
| Teplota / Barva světla | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti v Kelvinech [K] | 4500 |
| Životnost | 50000 |
Obchody, které prodávají LED21 LED reflektor PATIO 30W s PIR čidlem - neutrální bílá PAD30/230K401
Zobrazit historii ceny LED21 LED reflektor PATIO 30W s PIR čidlem - neutrální bílá PAD30/230K401
Historie nejnižsí ceny LED21 LED reflektor PATIO 30W s PIR čidlem - neutrální bílá PAD30/230K401. Porovnání obchodů, které prodávají LED21 LED reflektor PATIO 30W s PIR čidlem - neutrální bílá PAD30/230K401.
Přisazené orientační LED svítidlo Panl
Philips HUE Philips Hue WACA Nyro LED
Blomus Hořlavý gel pro venkovní svícen
NORDLUX venkovní sloupkové svítidlo Co
Svítidlo LED nouzové 18 W IP44, VICTOR
Svítidlo LED solární s čidlem Greenlux
Philips HUE Philips Hue WACA Resonate
Reflektor LED IP44 s madlem 50 W