LED Solution Bílý přisazený LED panel s rámečkem 60 x 120cm 48W RGB+CCT SRPL60X120-48W-RGBWWW_SPLF-600X1 - diskuze
Výrobce: LED Solution
Podhledový LED panel s bílým rámečkem a skvělou svítivostí. U tohoto modelu RGB+CCT lze měnit barevnou škálou RGB a zároveň teplotu bílého světla v rozmezí od 3000K do 6500K. Tento panel lze využít pro vytvoření různých atmosfér v místnostech. Panel o výkonu 48W a rozměru 600 x 1200mm se skvěle hodí do podhledových aplikací. Nejčastěji je používán do kazetových stropů, kde stačí pouze zapojit panel k síti. Napájecí zdroj LED panelu má výstupní napětí DC 24V.