LED Solution Bílý podhledový LED panel 60 x 60cm 28W 150lm/W s pohybovým čidlem SRPL60X60-28W-SR/4 - diskuze
Výrobce: LED Solution
Bílý podhledový LED panel s výkonem 20 W nabízí úsporné a spolehlivé osvětlení s vysokou účinností 150 lm/W a světelným tokem 4 200 lm. Vyzařuje příjemné denní bílé světlo o teplotě 4000 K, které působí přirozeně a je ideální do kanceláří, chodeb, škol, obchodů i zdravotnických zařízení. Díky širokému vyzařovacímu úhlu 120° dokáže rovnoměrně osvětlit celý prostor bez oslňování a nepříjemného blikání.
Parametry
| Barva produktu | bílá |
| Barva světla | denní bílá |
| Dosah / úhel pokrytí čidla | 1-7 m / 120° |
| Energetická třída | D |
| Index podání barev (CRI) | ≥80 Ra |
| Krytí | IP41 |
| Pracovní teplota | -20°C až 50°C |
| Rozměry | 595 x 595 x 35 mm |
| Stmívatelné | ANO |
| Světelný tok | 4200 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Tvar | hranatý |
| Typ LED čipu | LED SMD2835 |
| Vstupní napětí | AC 230 V |
| Vyzařovací úhel | 120° |
| Výkon | 28 W |
| Zařazení dle rozměru | 60 x 60 cm |
| Záruka | 5 let |
| Životnost | 50 000 hodin |
Dotazy, recenze a diskuze k LED Solution Bílý podhledový LED panel 60 x 60cm 28W 150lm/W s pohybovým čidlem SRPL60X60-28W-SR/4
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Philips NOV 2017 Moonshine SVÍTIDLO ST
Malá vánoční koule 6 ks - světle hnědá
Baterie, AAA (mikrotužková), 4 ks v ba
SAPHO MIRAKA LED svítidlo 9W, 230V, 60
GREENLUX LED panel přisažený matný chr
RGB LED pásek 7,2W/m 30 LED/m zalitý I
MAYTONI svítidlo na obrazy Govanni PIC
Alkalická baterie Varta High Energy 9V