LED pásek 12CRI12096 12V 9,6W/m teplá bílá CRI97 073342 - diskuze
Výrobce: T-LED
EAN: 1100687990607
LED pásek 12CRI12096 doporučujeme instalovat na kov (hliníkový profil), který slouží jako chladič. LED pásky 12CRI12096 je model LED pásku s vysokým CRI (věrnost podání barev). Tento pásek je díky velmi vysokému CRI vhodný pro fotografické a filmové účely. Specifikace LED pásku: Barevná varianta Teplá bílá 3000K Světelný tok 800lm/m CRI 97 Vstupní napětí 12V DC Příkon 9,6W/m Počet LED 120/m Úhel svitu 120° LED čip 2835 SMD Provozní teplota -15°C až max. 60°C Životnost až 50 000h Šířka pásku 8mm Výška pásku 2,4mm Návin na kotouči 5m Krytí IP20 3M samolepící páska ANO Dělitelnost Každých 2,5cm Maximální délka zapojení 10m Stmívatelné ANO Záruka 3 roky K LED pásku si vyberte také zdroje, profily a stmívače. LED pásek lze zapojit z jedné strany v maximálně v délce, která je uvedená v tabulce. Pokud zapojíte pásek ve větší délce, bude na konci pásku docházet k úbytkům svítivosti. Pro delší zapojení je potřeba zapojit pásek z obou stran. Díky nízké spotřebě, malým rozměrům a snadné montáži je možné LED pásek využít jako osvětlení pod kuchyňskou linku, v šatnách, na schodištích, do podhledů apod. Malé rozměry LED pásku umožňují další instalace jako osvětlení vitrín, polic, zboží v obchodech, exponátů v muzeích či stylové osvětlení barů.
Dotazy, recenze a diskuze k LED pásek 12CRI12096 12V 9,6W/m teplá bílá CRI97 073342
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Solight WM55 LED světelný pás, RGB, 3m
Philips CorePro LED linear R7S 118mm 1
Fulgur LED nouzové svítidlo Unixit D (
Svítidlo LED 22 W IP66, ROXY