SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Lavera Dětská zubní pasta Jahoda - Malina 75 ml

Lavera Dětská zubní pasta Jahoda - Malina 75 ml
0
0 hodnocení

Výrobce: Lavera

EAN: 4021457629220

Výrobní číslo: 4021457629220

Přírodní složení Bio dětské zubní pasty Lavera pomáhá odstranit bakterie, které způsobují vznik zubního kazu, a udržuje mléčné zuby zdravé a silné.
Nová receptura bez oxidu titaničitého, barviv a flouridu s jemnou ovocnou chutí a vůní. Neobsahuje žádné tenzidy (látky tvořící pěnu) nebo fluoridy. Extrakty z Bio Měsíčku, Bio Lékořice a vápník tvoří zelený ochranný komplex a jsou hlavními ingrediencemi této pasty. Zaručují protizánětlivé, hojivé a regenerační účinky a posilují a chrání dětské dásně.
Díky ovocné příchuti si děti pastu zamilují a čištění zoubků se stane oblíbenou činností. Dětská zubní pasta Lavera Basis Sensitive je určena speciálně pro dětské mléčné zoubky. Vhodná pro děti do 6 let.
Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty a zuby a dásně vyčistěte jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.
Složení: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica,

Cena od 105 Kč - 156,90 Kč v 11 obchodech

  • Historie ceny Lavera Dětská zubní pasta Jahoda - Malina 75 ml

Zobrazit historii ceny Lavera Dětská zubní pasta Jahoda - Malina 75 ml

Historie nejnižsí ceny Lavera Dětská zubní pasta Jahoda - Malina 75 ml. Porovnání obchodů, které prodávají Lavera Dětská zubní pasta Jahoda - Malina 75 ml.

  • Související položky