SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

LANCÔME - La Vie Est Belle Soleil Cristal - Parfémová voda

LANCÔME - La Vie Est Belle Soleil Cristal - Parfémová voda
0
0 hodnocení

Výrobce: LANCOME

EAN: 3614273357203

Výrobní číslo: 4003350696

Štěstí je více než pocit - je to aura světla, které kolem nás září. La Vie Est Belle Soleil Cristal nás všechny vyzývá, abychom rozzářili svět štěstím a z obyčejných chvil se stanou nezapomenutelné, jedinečné okamžiky.
La Vie Est Belle Soleil Cristal šíří světlo všude kolem nás, její vonná kompozice tak připomíná sluneční paprsky a hřejivý pocit, který se s nimi dostavuje. Parfémová voda pro ženy se nejprve projeví osvěžujícími tóny mandarinky a pomerančového květu, na které navazuje srdce parfému překypující oslnivými bílými květy, především kosatcem a jasmínem. Madagaskarská vanilka ve spojení s balijským pačuli pak tvoří silný a vřelý základ vůně.
Vůně vás uhrane svými nekonečnými holografickými odlesky. Ikonický flakón je jako křišťál rozkládající sluneční paprsky, které jím neustále procházejí. Celou vůní, od středu flakónu až po konečky duhové stuhy, tak prochází nekonečná záře štěstí.
Hlava: esenciální olej z bergamotu a mandarinky, esenciální olej z růžového pepře Srdce: kokosový akord, absolut pomerančového květu a jasmínu arabského Základ: tóny vzácného kosatce, esenciální olej balijského pačuli a prémiová bourbonská vanilka z Madagaskaru
Vůni nanášejte na pokožku, především na teplejší části těla: za krk, na vnitřní č

Parametry

Objem50 ml; 100 ml; 1 ml; 10 ml
OdstřikANO
Tester1
hmotnost0.37kg; 0.6kg

Cena od 40 Kč - 2 490 Kč v 5 obchodech

Obchody, které prodávají LANCÔME - La Vie Est Belle Soleil Cristal - Parfémová voda

  • Historie ceny LANCÔME - La Vie Est Belle Soleil Cristal - Parfémová voda

Zobrazit historii ceny LANCÔME - La Vie Est Belle Soleil Cristal - Parfémová voda

Historie nejnižsí ceny LANCÔME - La Vie Est Belle Soleil Cristal - Parfémová voda. Porovnání obchodů, které prodávají LANCÔME - La Vie Est Belle Soleil Cristal - Parfémová voda.

  • Související položky