Kyocera Avx Tpsd477K006R0100 Cap, 470Îf, 6.3V, 10% - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: TPSD477K006R0100
KYOCERA AVX - CAP, 470µF, 6.3V, 10% - TPSD477K006R0100
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx Tpsd477K006R0100 Cap, 470Îf, 6.3V, 10%
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
RAD 22/400V RM5 Elektrolytický kondenz
Panasonic Eeehb1A101Ap Cap, 100Uf, 10V
Vishay 199D105X9025A1V1E3 Tantalum Cap
Wima Wwk-101 Capacitor Kit, Mks02/mks2
Wima Mks4F031003C00Kssd Cap, 0.1Îf, 2
Vishay 1C10C0G101J100B Cap, 100Pf, 100
RAD 1000/25V RM5 Elektrolytický konden
Panasonic Eeehbj470Uar Cap, 47Uf, 6.3V
Wima Fkp2D006801D00Jssd Cap, 680Pf, 10
Wima Mks2D031001A00Kssd Cap, 0.1Îf, 1
Panasonic Eeefc1C680Ap Cap, 68Uf, 16V,
Panasonic Eeehb0G221P Cap, 220Uf, 4V,