Kyocera Avx Tajb226K020Rnj Cap, 22Îf, 20V, 10% - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: TAJB226K020RNJ
KYOCERA AVX - CAP, 22µF, 20V, 10% - TAJB226K020RNJ
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx Tajb226K020Rnj Cap, 22Îf, 20V, 10%
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Panasonic Eeehav330Wap Cap, 33Uf, 35V,
Wima Fkp2D012201D00Jssd Cap, 2200Pf, 1
Panasonic Eeefk1C680Ap Cap, 68Uf, 16V,
Kyocera Avx Tap105K035Ccs Cap, 1Îf, 3
Panasonic Eeehbj470Uar Cap, 47Uf, 6.3V
Vishay 561R10Tccq27. Ceramic Capacitor
Panasonic Eeehb0J330R Cap, 33Uf, 6.3V,
RAD 680/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Wima Fkp2C014701D00Jssd Cap, 4700Pf, 6
Kyocera Avx 08055A102J4T2A Ceramic Cap
Panasonic Eeehac220War Cap, 22Uf, 16V,