Kyocera Avx Ck06Bx334K Cap, 0.33Îf, 50V, 10%, X7R - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: CK06BX334K
KYOCERA AVX - CAP, 0.33µF, 50V, 10%, X7R - CK06BX334K
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx Ck06Bx334K Cap, 0.33Îf, 50V, 10%, X7R
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Panasonic Eeehb1H4R7Ar Cap, 4.7Uf, 50V
RAD 4700/25V RM5 Elektrolytický konden
Vishay 199D474X9035A1V1E3 Tantalum Cap
Wima Fkp2D012201D00Jssd Cap, 2200Pf, 1
Wima Fks2D011501A00Kssd Cap, 1500Pf, 1
Panasonic Eee0Ja220Ar Cap, 22Uf, 6.3V,
RAD 2200/50V RM7,5 Elektrolytický kond
Wima Fkp2C014701D00Jssd Cap, 4700Pf, 6
Wima Fkp2D006801D00Jssd Cap, 680Pf, 10
Kemet Eev476M035S9Gaa Cap, 47Uf, 35V,
Panasonic Eeefc0J680Ap Cap, 68Uf, 6.3V