Kyocera Avx Ck06Bx184K Cap, 0.18Îf, 50V, 10%, X7R - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: CK06BX184K
KYOCERA AVX - CAP, 0.18µF, 50V, 10%, X7R - CK06BX184K
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx Ck06Bx184K Cap, 0.18Îf, 50V, 10%, X7R
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
RAD 680/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Panasonic Eeehb1H4R7Ar Cap, 4.7Uf, 50V
Vishay F17102471000 Cap, 4700Pf, 20%,
Panasonic Eeehb1H100Sp Cap, 10Uf, 50V,
Wima Mks4C046805D00Kssd Cap, 6.8Îf, 6
Vishay Bfc237012334 Capacitor Polyeste
Panasonic Eeeha0J220Ar Cap, 22Uf, 6.3V
RAD 68/400V RM7,5 Elektrolytický konde
Wima Mks2C026801A00Kssd Cap, 0.068Îf,
Wima Wwk-101 Capacitor Kit, Mks02/mks2
Wima Smdtc03150Ta00Kq00 Cap, 0.15Îf,
Kyocera Avx 08055A471Jat2A Cap, 470Pf,