Kyocera Avx 12065A102Kat2A Cap, 1000Pf, 50V, 10%, C0G/np0, 1206 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 12065A102KAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 1000PF, 50V, 10%, C0G/NP0, 1206 - 12065A102KAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 12065A102Kat2A Cap, 1000Pf, 50V, 10%, C0G/np0, 1206
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Kemet C0603C335M9Pactu Cap, 3.3Îf, 6.
Panasonic Eeehah221Uap Cap, 220Uf, 50V
Panasonic Eeefk0J471Gp Cap, 470Uf, 6.3
Wima Mks4G034705B00Kssd Cap, 0.47Îf,
Panasonic Eeehaa330War Cap, 33Uf, 10V,
Wima Mks4G022203C00Kssd Cap, 0.022Îf,
Kyocera Avx 06035A151Jat2A Cap, 150Pf,
Geti 15uF 450V GMC 15C kondenzátor roz
Panasonic Eeehac220War Cap, 22Uf, 16V,
Panasonic Eeehac471Uap Cap, 470Uf, 16V