Kyocera Avx 12062C222Kat2A Cap, 2200Pf, 200V, 10%, X7R, 1206 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 12062C222KAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 2200PF, 200V, 10%, X7R, 1206 - 12062C222KAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 12062C222Kat2A Cap, 2200Pf, 200V, 10%, X7R, 1206
Přidat rezenci, hodnocení
Panasonic Eeefk1K471Am Cap, 470Uf, 80V
Wima Smdtc03470Ta00Kq00 Cap, 0.47Îf,
Wima Fkp2C013301D00Jssd Cap, 3300Pf, 6
RAD 1000/25V RM5 Elektrolytický konden
Wima Mks2D024701A00Kssd Cap, 0.047Îf,
Panasonic Eeehaa471Uap Cap, 470Uf, 10V
Wima Fks2D021001B00Kssd Cap, 0.01Îf,
RAD 100/400V RM7,5 Elektrolytický kond
Wima Mks4F024703C00Kssd Cap, 0.047Îf,
Panasonic Eeehp1H1R0R Cap, 1Uf, 50V, A
Panasonic Eeefc1C680Ap Cap, 68Uf, 16V,
Panasonic Eee0Ga331Wp Cap, 330Uf, 4V,