Kyocera Avx 12061A332Jat2A Cap, 3300Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 1206 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 12061A332JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 3300PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 1206 - 12061A332JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 12061A332Jat2A Cap, 3300Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 1206
Přidat rezenci, hodnocení
Panasonic Eeehba151Uap Cap, 150Uf, 10V
Panasonic Eeehb1C101Ap Cap, 100Uf, 16V
Panasonic Eeehb0J101Ap Cap, 100Uf, 6.3
Panasonic Eee1Aa470War Cap, 47Uf, 10V,
Panasonic Eeehav470Uap Cap, 47Uf, 35V,
Wima Mks0C022200B00Kssd Cap, 0.022Îf,
Wima Fks2D021001B00Kssd Cap, 0.01Îf,
Vishay Bfc237012684 Capacitor Polyeste
Panasonic Eeehb0G221P Cap, 220Uf, 4V,
Wima Mks2C026801A00Kssd Cap, 0.068Îf,
Wima Mks2C031001A00Kssd Cap, 0.1Îf, 6
Panasonic Eeehb0J470Ar Cap, 47Uf, 6.3V