Kyocera Avx 12061A150Jat2A Cap, 15Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 1206 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 12061A150JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 15PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 1206 - 12061A150JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 12061A150Jat2A Cap, 15Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 1206
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Panasonic Eeehac221Uap Cap, 220Uf, 16V
RAD 330/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Vishay 150D106X9035R2 Tantalum Capacit
Panasonic Eee1Ha010Nr Cap, 1Uf, 50V, A
Panasonic Eee0Ga331Wp Cap, 330Uf, 4V,
RAD 470/25V RM5 Elektrolytický kondenz
RAD 2200/35V RM7,5 Elektrolytický kond
Kemet C0805C226M9Pactu Cap, 22Îf, 6.3
Vishay 199D226X0025D1V1E3 Tantalum Cap
Vishay Wkp102Mcpej0Kr Cap, 1000Pf, 760
Panasonic Eeehbj470Uar Cap, 47Uf, 6.3V