Kyocera Avx 08055A821Jat2A Cap, 820Pf, 50V, 5%, C0G/np0, 0805 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 08055A821JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 820PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805 - 08055A821JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 08055A821Jat2A Cap, 820Pf, 50V, 5%, C0G/np0, 0805
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Wima Mks2C032201B00Kssd Cap, 0.22Îf,
Panasonic Eee0Ja220Ar Cap, 22Uf, 6.3V,
Panasonic Eeehah221Uap Cap, 220Uf, 50V
Panasonic Eee0Ga330Sr Cap, 33Uf, 4V, A
Panasonic Eeehaa101Wap Cap, 100Uf, 10V
Vishay Vj0603A331Jxbac Cap, 330Pf, 100
RAD 680/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Vishay Mkt1813547015 Capacitor Polyest
Kyocera Avx 08055A471Jat2A Cap, 470Pf,
Wima Mks4G034705B00Kssd Cap, 0.47Îf,
Panasonic Eeafc1E100B Cap, 10Uf, 25Vdc
Panasonic Eeefc1C680Ap Cap, 68Uf, 16V,