Kyocera Avx 08055A152Jat2A Cap, 1500Pf, 50V, 5%, C0G/np0, 0805 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 08055A152JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 1500PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805 - 08055A152JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 08055A152Jat2A Cap, 1500Pf, 50V, 5%, C0G/np0, 0805
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Wima Mks2C023301A00Kssd Cap, 0.033Îf,
Panasonic Eeefk1C680Ap Cap, 68Uf, 16V,
RAD 1000/35V RM5 Elektrolytický konden
Panasonic Eeehb0J470Ar Cap, 47Uf, 6.3V
Vishay Bfc237022473 Capacitor Polyeste
Kemet A700D476M12Rate025 Cap, 47Uf, 12
Panasonic Eeeha0J220Ar Cap, 22Uf, 6.3V
RAD 100/50V RM5 Elektrolytický kondenz
Wima Smdtc03100Ta00Kq00 Cap, 0.1Îf, 6
RAD 2200/50V RM7,5 Elektrolytický kond
Panasonic Eeeha1H220Ap Cap, 22Uf, 50V,
Panasonic Eeehb1H470P Cap, 47Uf, 50V,