Kyocera Avx 08055A102Fat2A Cap, 1000Pf, 50V, 1%, C0G/np0, 0805 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 08055A102FAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 1000PF, 50V, 1%, C0G/NP0, 0805 - 08055A102FAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 08055A102Fat2A Cap, 1000Pf, 50V, 1%, C0G/np0, 0805
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Panasonic Eeefk1C680Ap Cap, 68Uf, 16V,
Panasonic Eeeha0J220Ar Cap, 22Uf, 6.3V
Panasonic Eeehac220War Cap, 22Uf, 16V,
Panasonic Eeehb1A101P Cap, 100Uf, 10V,
RAD 470/16 HT RM5 Elektrolytický konde
Wima Fks2D014701A00Kssd Cap, 4700Pf, 1
Panasonic Eeehaa470War Cap, 47Uf, 10V,
Wima Mks2C022201A00Kssd Cap, 0.022Îf,
Panasonic Eeehaa471Uap Cap, 470Uf, 10V
Wima Mks2C023301A00Kssd Cap, 0.033Îf,
RAD 680/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Panasonic Eee1Ea220Ap Cap, 22Uf, 25V,