Kyocera Avx 08052C103Kat2A Cap, 0.01Îf, 200V, 10%, X7R, 0805 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 08052C103KAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 0.01µF, 200V, 10%, X7R, 0805 - 08052C103KAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 08052C103Kat2A Cap, 0.01Îf, 200V, 10%, X7R, 0805
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vishay Bfc237042153 Capacitor Polyeste
RAD 4700/25V RM5 Elektrolytický konden
Panasonic Eee1Va221Ap Cap, 220Uf, 35V,
Kemet C1210C476M9Pactu Cap, 47Îf, 6.3
Panasonic Eeehaa101Wap Cap, 100Uf, 10V
Vishay 561R10Tccq27. Ceramic Capacitor
RAD 470/16 HT RM5 Elektrolytický konde
Wima Mks4C046805D00Kssd Cap, 6.8Îf, 6
Kemet C1210C107M9Pactu Cap, 100Îf, 6.
Wima Mks4C034703C00Kssd Cap, 0.47Îf,
Panasonic Eeehp1H1R0R Cap, 1Uf, 50V, A