Kyocera Avx 08051A180Jat2A Cap, 18Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0805 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 08051A180JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 18PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 0805 - 08051A180JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 08051A180Jat2A Cap, 18Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0805
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
RAD 470/16 HT RM5 Elektrolytický konde
Wima Smdtd02330Qa00Kp00 Cap, 0.033Îf,
Panasonic Eeehav470Uap Cap, 47Uf, 35V,
Vishay 199D105X0035A1V1E3 Tantalum Cap
Geti 15uF 450V GMC 15C kondenzátor roz
Vishay Wkp102Mcpej0Kr Cap, 1000Pf, 760
Vishay Bfc237042153 Capacitor Polyeste
Panasonic Eeehac221Uap Cap, 220Uf, 16V
Panasonic Eeehb0J221Ap Cap, 220Uf, 6.3
Wima Fks2D021001B00Kssd Cap, 0.01Îf,
Wima Mks2C022201A00Kssd Cap, 0.022Îf,
Panasonic Eeehb1H100Sp Cap, 10Uf, 50V,