Kyocera Avx 08051A121Jat2A Cap, 120Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0805 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 08051A121JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 120PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 0805 - 08051A121JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 08051A121Jat2A Cap, 120Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0805