Kyocera Avx 08051A120Jat2A Cap, 12Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0805 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 08051A120JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 12PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 0805 - 08051A120JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 08051A120Jat2A Cap, 12Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0805
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
RAD 2200/16 HT RM5 Elektrolytický kond
Wima Mks4C034703C00Kssd Cap, 0.47Îf,
Panasonic Eee1Va470Ap Cap, 47Uf, 35V,
RAD 100/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Wima Mks4F022203C00Kssd Cap, 0.022Îf,
Vishay 615R150Gad25 Cap, 2500Pf, 15 Kv
Vishay 199D105X0035A1V1E3 Tantalum Cap
Panasonic Eee1Ha4R7Ar Cap, 4.7Uf, 50V,
Geti 15uF 450V GMC 15C kondenzátor roz
Panasonic Eeeha1H100Ap Cap, 10Uf, 50V,