Kyocera Avx 08051A102Jat2A Cap, 1000Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0805 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 08051A102JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 1000PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 0805 - 08051A102JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 08051A102Jat2A Cap, 1000Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0805
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
RAD 4700/50V RM10 Elektrolytický konde
Panasonic Eeeha1V100Ar Cap, 10Uf, 35V,
Panasonic Eeehb0J470Ar Cap, 47Uf, 6.3V
Wima Fkp2C013301D00Jssd Cap, 3300Pf, 6
Vishay 150D156X9020B2B Tantalum Capaci
RAD 470/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Wima Mks2D021001A00Kssd Cap, 0.01Îf,
RAD 100/35V RM3,5 Elektrolytický konde
RAD 680/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Panasonic Eee0Ja101Ap Cap, 100Uf, 6.3V