Kyocera Avx 06031C391Kat2A Cap, 390Pf, 100V, 10%, X7R, 0603 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 06031C391KAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 390PF, 100V, 10%, X7R, 0603 - 06031C391KAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 06031C391Kat2A Cap, 390Pf, 100V, 10%, X7R, 0603
Přidat rezenci, hodnocení
Wima Fkp2D001501D00Jssd Cap, 150Pf, 10
Kyocera Avx 06035A151Jat2A Cap, 150Pf,
Kemet C1210C107M9Pactu Cap, 100Îf, 6.
Vishay Bfc237012334 Capacitor Polyeste
Wima Smdtc03100Ta00Kq00 Cap, 0.1Îf, 6
RAD 100/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Wima Mks2C023301A00Kssd Cap, 0.033Îf,
Vishay Mkt1822422015 Capacitor Polyest
Panasonic Eee1Ha010Nr Cap, 1Uf, 50V, A
Wima Mks2C036801E00Kssd Cap, 0.68Îf,
Kyocera Avx 06035A180Jat2A Cap, 18Pf,