Kyocera Avx 06031A271Jat2A Cap, 270Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0603 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 06031A271JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 270PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 0603 - 06031A271JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 06031A271Jat2A Cap, 270Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0603
Přidat rezenci, hodnocení
Panasonic Eeehb1H6R8R Cap, 6.8Uf, 50V,
Panasonic Eee1Ha010Nr Cap, 1Uf, 50V, A
Panasonic Eeeha1E220Ap Cap, 22Uf, 25V,
Wima Smdtc03150Ta00Kq00 Cap, 0.15Îf,
Wima Mks4F031003C00Kssd Cap, 0.1Îf, 2
Panasonic Eeeha1E4R7Ar Cap, 4.7Uf, 25V
Panasonic Eee0Ja101Ap Cap, 100Uf, 6.3V
Vishay 440Ld22-R Cap, 2200Pf, 20%