Kyocera Avx 06031A270Jat2A Cap, 27Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0603 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 06031A270JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 27PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 0603 - 06031A270JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 06031A270Jat2A Cap, 27Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0603
Přidat rezenci, hodnocení
RAD 3300/6,3 HT RM5 Elektrolytický kon
Wima Fkp2D001501D00Jssd Cap, 150Pf, 10
Kemet C0603C335M9Pactu Cap, 3.3Îf, 6.
RAD 100/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Vishay 150D156X9020B2B Tantalum Capaci
Kemet T510E476K035Ate050 Cap, 47Îf, 3
Panasonic Eeehp1E100P Cap, 10Uf, 25V,
Wima Smdtd02470Qa00Kp00 Cap, 0.047Îf,
RAD 47/25V RM5 Elektrolytický kondenzá
Panasonic Eeehac471Uap Cap, 470Uf, 16V
Vishay 199D686X9025F6V1E3 Tantalum Cap
Panasonic Eeehav330Wap Cap, 33Uf, 35V,