Kyocera Avx 06031A221Jat2A Cap, 220Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0603 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 06031A221JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 220PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 0603 - 06031A221JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 06031A221Jat2A Cap, 220Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0603
Přidat rezenci, hodnocení
Wima Smdtd02100Qa00Kp00 Cap, 0.01Îf,
RAD 22/400V RM5 Elektrolytický kondenz
Wima Smdtd02470Qa00Kp00 Cap, 0.047Îf,
Vishay Mkt1822310635. Capacitor Polyes
Vishay Wyo502Mcmcf0Kr Cap, 5000Pf, 440
Panasonic Eee1Ca221Uap Cap, 220Uf, 16V