Kyocera Avx 06031A220Jat2A Cap, 22Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0603 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 06031A220JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 22PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 0603 - 06031A220JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 06031A220Jat2A Cap, 22Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 0603
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vishay Bfc237052332 Capacitor Polyeste
Wima Fks2D014701A00Kssd Cap, 4700Pf, 1
Kyocera Avx Tap105K035Ccs Cap, 1Îf, 3
Wima Mks2C036801E00Kssd Cap, 0.68Îf,
Panasonic Eee1Va221Ap Cap, 220Uf, 35V,
Panasonic Eee0Ja331Ap Cap, 330Uf, 6.3V
Kyocera Avx 06035A180Jat2A Cap, 18Pf,