Kyocera Avx 04025A270Jat2A Cap, 27Pf, 50V, 5%, C0G/np0, 0402 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 04025A270JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 27PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0402 - 04025A270JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 04025A270Jat2A Cap, 27Pf, 50V, 5%, C0G/np0, 0402
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
RAD 220/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Wima Fks2D014701A00Kssd Cap, 4700Pf, 1
Panasonic Eee1Ca331Ap Cap, 330Uf, 16V,
Panasonic Eeehb0J330R Cap, 33Uf, 6.3V,
Wima Fkp2D001501D00Jssd Cap, 150Pf, 10
Vishay 150D106X9035R2 Tantalum Capacit
Panasonic Eeafc1E220B Cap, 22Uf, 25Vdc
Panasonic Eee1Ca101Ap Cap, 100Uf, 16V,
Panasonic Eeefk1K471Am Cap, 470Uf, 80V
Kemet Eev476M035S9Gaa Cap, 47Uf, 35V,
Panasonic Eee0Ja101Ap Cap, 100Uf, 6.3V
Panasonic Eeeha1H100Ap Cap, 10Uf, 50V,