Kyocera Avx 04025A181Jat2A Cap, 180Pf, 50V, 5%, C0G/np0, 0402 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 04025A181JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 180PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0402 - 04025A181JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 04025A181Jat2A Cap, 180Pf, 50V, 5%, C0G/np0, 0402
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Wima Mks4C034703C00Kssd Cap, 0.47Îf,
Vishay Wyo502Mcmcf0Kr Cap, 5000Pf, 440
Panasonic Eeehb1H6R8R Cap, 6.8Uf, 50V,
Wima Fkp2D001501D00Jssd Cap, 150Pf, 10
RAD 68/400V RM7,5 Elektrolytický konde
Panasonic Eeehp1H1R0R Cap, 1Uf, 50V, A
RAD 100/50V RM5 Elektrolytický kondenz
Panasonic Eeehb0J330R Cap, 33Uf, 6.3V,
Wima Smdtc03150Ta00Kq00 Cap, 0.15Îf,
Kemet Eev476M035S9Gaa Cap, 47Uf, 35V,