Kyocera Avx 04025A180Jat2A Cap, 18Pf, 50V, 5%, C0G/np0, 0402 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 04025A180JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 18PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0402 - 04025A180JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 04025A180Jat2A Cap, 18Pf, 50V, 5%, C0G/np0, 0402
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Wima Fkp2D012201D00Jssd Cap, 2200Pf, 1
Panasonic Eeehav470Uap Cap, 47Uf, 35V,
Panasonic Eeehb1E470Ap Cap, 47Uf, 25V,
Panasonic Eee1Ha4R7Ar Cap, 4.7Uf, 50V,
Panasonic Eeeha1H220Ap Cap, 22Uf, 50V,
Panasonic Eeehb1H220Ap Cap, 22Uf, 50V,
RAD 4700/16 RM7,5 Elektrolytický konde
Wima Mks0C023300B00Kssd Cap, 0.033Îf,
Wima Mks2C031001A00Kssd Cap, 0.1Îf, 6
Wima Mks2D024701A00Kssd Cap, 0.047Îf,
Wima Mks2C032201B00Kssd Cap, 0.22Îf,
Panasonic Eeehb0G221P Cap, 220Uf, 4V,