Kyocera Avx 04025A100Jat2A Cap, 10Pf, 50V, 5%, C0G/np0, 0402 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 04025A100JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 10PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0402 - 04025A100JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 04025A100Jat2A Cap, 10Pf, 50V, 5%, C0G/np0, 0402
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vishay Wko222Mcpcj0Kr Cap, 2200Pf, 440
Wima Mks2C022201A00Kssd Cap, 0.022Îf,
Panasonic Eee0Ga331Wp Cap, 330Uf, 4V,
Wima Wwk-101 Capacitor Kit, Mks02/mks2
Panasonic Eeehbe471Uap Cap, 470Uf, 25V
Wima Mks4G034705B00Kssd Cap, 0.47Îf,
Panasonic Eeehb1H220Ap Cap, 22Uf, 50V,
Panasonic Eee1Ea4R7Ar Cap, 4.7Uf, 25V,