Kyocera Avx 02013J1R1Abstr Cap, 1.1Pf, 25V, 0201, Smd - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 02013J1R1ABSTR
KYOCERA AVX - CAP, 1.1PF, 25V, 0201, SMD - 02013J1R1ABSTR
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 02013J1R1Abstr Cap, 1.1Pf, 25V, 0201, Smd
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Wima Smdtc03470Ta00Kq00 Cap, 0.47Îf,
Wima Fkp2C013301D00Jssd Cap, 3300Pf, 6
RAD 47/25V RM5 Elektrolytický kondenzá
Vishay Wko222Mcpcj0Kr Cap, 2200Pf, 440
Wima Mks2C036801E00Kssd Cap, 0.68Îf,
Wima Smdtc03150Ta00Kq00 Cap, 0.15Îf,
Kyocera Avx 08055A471Jat2A Cap, 470Pf,
Panasonic Eee1Ca101Ap Cap, 100Uf, 16V,
Kemet A700D476M12Rate025 Cap, 47Uf, 12
Kemet T520B227M004Ate045 Cap, 220Îf,
Panasonic Eee1Ca331Ap Cap, 330Uf, 16V,
Panasonic Eeehba151Uap Cap, 150Uf, 10V