Kreator 3X Brusný pás sada 13 x 457mm G40-80-120 - diskuze
Dotazy, recenze a diskuze k Kreator 3X Brusný pás sada 13 x 457mm G40-80-120
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Brusný blok Bosch Accessories 26089011
Válec ocelový 120mm
Sada brusného papíru pro excentrické b
Válec satinovací nylon 120mm - P120
Válec lamelový 120mm - P120
Houba brusná Bosch Expert S471 69×26×9
Válec satinovací nylon 120mm - P180
Držák pro brusné papíry Festa 150 mm
Válec lamelový 120mm - P80
Kreator 5x Brusný papír 115 mm G240
Válec strukturovací nylon 120mm P80