Kowax Svářecí hořák CO2, 4 metry, UP/DOWN, Quatro HKM240A4QUATRO - diskuze
Výrobce: KOWAX
EAN: 0796554474311
Svářecí hořák k CO2 svářečce, Kowax MIG/MAG - 240A QUATRO, 4 metry
Součástí rukojeti je čtyřtlačítko. Ovládání svářecího proudu ( UP/DOWN ) přímo na hořáku.
Délka: 4 metry dlouhý
Průvlak v hořáku pro drát: 1,0 mm
Hořák pro svařování zakončen EUROkoncovkou
Délka: 4 metry dlouhý
Parametry
| Chlazení | Plynem |
| Délka hořáku | 4 m |
| Pro metodu sváření | MIG / MAG |
| Zatížení hořáku při 60% | 240 A |
Dotazy, recenze a diskuze k Kowax Svářecí hořák CO2, 4 metry, UP/DOWN, Quatro HKM240A4QUATRO
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Textilní rukavice KASA, bílé, vel. 10
Rukavice pracovní LUREX, 10", velikost