Kowax Diamantový kotouč do brusky wolframových elektrod KWXSTGW90BK - diskuze
Výrobce: KOWAX
EAN: 0796554471273
Brusný aiamantový kotouč do brusky wolframových elektrod Kowax GeniWolf 90
Diamantový brusný kotouč do brusky wolframových elektrod Kowax GeniWolf 90 ✅.
Průměr: 90 mm
Hmotnost: 0,2 kg
Náhradní kotouč do této brusky wolframových elektrod Kowax GeniWolf 90.
Průměr: 90 mm
Hmotnost: 0,2 kg
Dotazy, recenze a diskuze k Kowax Diamantový kotouč do brusky wolframových elektrod KWXSTGW90BK
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Kotouč řezný na ocel 115x1,6mm MAGG
Univerzální unašeč 115mm, chladící drá
Kartáč rotační radiální 50mm vlnitý d
Diamantový brusný kotouč 125x22,2x10mm
Kotouč diamantový 2v1 pro řezání a bro
BOSCH Diamantový dělicí kotouč ECO For
Kotouč řezný na ocel 180x2,0mm MAGG S
Kartáč rotační radiální 75mm copánkov
Kotouč řezný na ocel 150x2,0mm MAGG S
Kotouč lamelový Magg korundový 115mm P
Kotouč lamelový Magg korundový 150mm P
Kotouč řezný na ocel 125x2,0mm MAGG S